Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar ve Özellikleri

Kredi kartı kullanımı ülkemizde ciddi rakamlara ulaşmıştır. Milyonlarca kişinin kullandığı kredi kartlarında neredeyse her banka yıllık aidat ücreti almaktadır. Ancak aidatsız kredi kartı veren bankalar sayesinde artık yıllık kullanım ücreti ödenmediği gibi bu kartlar ile pek çok avantajdan faydalanılmaktadır. Yazımızın devamında yıllık kullanım ücreti almayan bankalar ve kredi kartlarının özelliklerine ulaşabilirsiniz.

Hangi Bankalar Aidatsız Kredi Kartı Veriyor?

Aidatsız kredi kartı veren bankalar;

  • Odeabank
  • HSBC
  • Garanti BBVA
  • QNB Finansbank
  • Yapı Kredi
  • Akbank
  • ING Bank şeklinde sıralanmaktadır.

Odeabank Aidatsız Kredi Kartı

Odeabank’ın Bank’o Card seçeneği ile yıllık kart aidatı ödemeden kullanım yapabilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayan bu kredi kartının taksitli nakit avans ürünleriyle dikkat çektiğini söylemekte fayda var.

HSBC Aidatsız Kredi Kartı

HSBC’nin sunduğu HSBC Concept kredi kartında da aidat bulunmamaktadır. Birbirinden farklı kampanyalar sunan bu kartta ayrıca taksit erteleme ile ek taksit seçeneği de yer almaktadır. Üstelik müşteriler nakit puan avantajlarından da faydalanabilir.

QNB Finansbank Aidatsız Kredi Kartı

QNB Finansbank’ın Fix Card kredi kartında da yıllık kullanım ücreti bulunmamaktadır. Dilediğiniz POS cihazında kullanabileceğiniz bu kredi kartının taksitli alışveriş imkanı sunduğu da bilinmelidir.

Yapı Kredi Aidatsız Kredi Kartı

Aidatsız kredi kartı veren bankalar arasında olan Yapı Kredi’nin World Eko Kart uygulaması, temassız olarak tercih edilebiliyor. Ayrıca alışverişler anında tamamlanırken ödeme talimatı da verilebiliyor. Elbette bu kart sayesinde puan biriktirebilir ve bu puanları alışverişlerde değerlendirebilirsiniz.

Okudunuz Mu?  Temassız Kart Nedir, Temassız Ödeme Özellikleri Nelerdir?

Garanti Bankası Aidatsız Kredi Kartı

Garanti Bonus Flexi sayesinde yıllık kullanım ücreti ödemeden hizmet alabilirsiniz. Taksit erteleme ile beraber ekstra bonus kazanacağınız Flexi kart başvurusunu online olarak tamamlayabilirsiniz.

ING Bank Aidatsız Kredi Kartı

ING Pegasus Plus kart ile aidat ödemeden birçok avantajı bir arada kullanabilirsiniz. Taksitli alışverişlerin yanı sıra bonus toplama gibi seçenekler de bu kart ile beraber sunulmaktadır.

Akbank Aidatsız Kredi Kartı

Akbank’ın Axess Free kredi kartı ile aidat ödemeden taksitli alışverişler yapabilirsiniz. Ayrıca Axess üyesi olan iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde chip-para kazanabileceğinizi de unutmayın.