Akbank SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank müşterileri SMS ile kredi başvurusu yapmak için 4425’e kısa bir mesaj atmalıdır. Ne kadar kredi alacağınızı anında öğrenebilirsiniz. T.C kimliğiniz ile Akbank şubelerinden kefilsiz kredinizi kullanabilirsiniz.

Akbank SMS ile kredi başvuru nasıl yapılır gibi pek çok soru banka müşterileri tarafından merak ediliyor. Öncelikle belirtmek isteriz ki SMS ile yapılan her işlem oldukça güvenilirdir. Akbank müşterileri kredi çekmek istediğinde ne kadar kredi çıkacağını SMS ile sorgulayabilir. Bunun için aşağıda belirttiğimiz adımları takip ederek ne kadar kredi çekeceğinizi öğrenebilirsiniz.

  1. Kredi yazın bir boşluk bırakın.
  2. C kimlik numaranızı yazın.
  3. 4425’e kısa mesaj olarak gönderin.

Ancak SMS ile yapılan kredi başvuruları ‘’İhtiyaç Kredisi’’ ile sınırlandırılmıştır. Dolayısı ile diğer kredi türleri için başvuru yapamazsınız. Akbank SMS ile kredi başvurusunda en fazla 20.000 TL kredi tutarı bulunuyor. 36 ay vade imkanından faydalanmak için sizler de SMS ile ihtiyaç kredisi için başvuru yapabilirsiniz.

Akbank ATM Kredi

Akbank müşterileri Akbank ATM’leri üzerinden kredi başvurusunda bulunabilir. 7/24 dilediğiniz zaman başvuruda bulunabilirsiniz. Akbank ATM ile kredi başvurusu yapmak için ihtiyacınız olan T.C kimlik numaranız ile cep telefonu numaranız olacaktır. Kart kullanmadan Akbank ATM’si üzerinden kolayca başvuru yapabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan adımları izleyin.

  • Akbank ATM’de ‘’Giriş’’ tuşuna basmalısınız.
  • İhtiyaç Kredisi seçeneğine tıklayın.
  • C kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızı girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
  • Kredi onay mesajı anında cep telefonuna gelmektedir.
  • Kredi kullanma hakkınız var ise Akbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.
Okudunuz Mu?  Emekliye Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar (Güncel)

Akbank Kredi Ekspres Hattı

Akbank’tan kredi kullanıp kullanamayacağınızı anında öğrenebilirsiniz. Bunun için Akbank’ın web sitesini ziyaret ederek İhtiyaç Kredisi için arama seçeneğine ıklayın ve banka müşteri temsilcisi sizi anında arasın. Kredi uzmanları ile görüşme yaparak tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Bütçenize uygun olan krediyi kredi uzmanları aracılığı ile belirleyebilirsiniz.

Akbank İnternet Bankacılığı

Akbank internet bankacılığı kullanan banka müşterileri 7/24 ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunabilir. Bankaya gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden kolayca başvuru yapabilirsiniz.