in ,

Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı kullanımı birçok konuda avantajlar sağladığı için gün geçtikçe daha da yaygınlaşıyor. Kredi kartı kullanımının avantajlarını kısaca şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Güvenli olması
  • Pratikliği
  • Maddi Kolaylığı

Bankalar, hem mevcut müşterilerini elinde tutmak hem de yeni müşteriler kazanmak için farklı konseptlerde özel kredi kartı oluşturmaktadır. Bahse konu banka ve kredi kartını kullanmayı avantajlı bulan tüketiciler de kredi kartı başvurusu yaparak bu banka ürününden faydalanmak isteyebilir. Peki Aktif bank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, inceleyelim.

Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu

Aktif Bank Kredi Kartı Seçenekleri

Aktif Bank, bankacılık sektöründe nispeten daha genç olan bankalardan biridir. Bilhassa kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar arasında popüler olan Aktif Bank, sunduğu yüksek mevduat faizi oranlarıyla da bireylerin dikkatini çekmektedir. Diğer bankalar kadar yoğun bir kullanımı olmasa da Aktif Bank kredi kartlarının çeşitli avantajları bulunmaktadır. Aktif Bank’ın kullanıma sunduğu kredi kartları incelendiğinde passo kart ve passolig kredi kartı ürünlerini görmekteyiz. ​PASSO Kredi Kartı, kart ücreti ​​​ödemeden alışveriş, nakit avans ve taksitli nakit avans işlemlerinde kullanabileceğiniz bir kredi kartıdır. Passolig Kredi Kartı ise stadyumlara girmenize ve istediğiniz karşılaşmayı güvenli bir şekilde seyretmenize imkan veren bir banka kartıdır. Ayrıca Passolig kredi kartıyla alışveriş yapar, dilerseniz nakit para çekebilirsiniz. Passolig Kred​i Kartı ile yapacağınız tüm alışverişlerle taraftarı olduğunuz kulübe maddi destek sağlamış olursunuz. Ek olarak Passolig Kredi Kartınızı anlaşmalı şehirlerde toplu ulaşım kartı olarak da kullanabilirsiniz. Peki Aktif Bank kredi kartı başvurusu nereden ve nasıl yapılıyor?

 

Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Aktif Bank kredi kartı başvurusu diğer bankalara kıyasla çok daha kısıtlı seçeneklerde yapılmaktadır. Nitekim Aktif Bank’ın PASSO kredi kartı başvuru işlemi sadece şubeler üzerinden yapılabiliyor. Passolig kredi kartı için ise Aktif Bank’ın internet sitesinde yer alan HEMEN BAŞVUR butonu üzerinden talepte bulunabilirsiniz. Başvuru yapmadan önce, 0 (850) 724 30 50 Aktif Bank İletişim Merkezi’ni arayarak ön bilgi almanız daha sağlıklı olacaktır. Aktif Bank’ın size en yakın şubelerini görmek için TIKLAYIN

 

Not: Gerek kredi kartı gerekse de diğer banka ürünleri ile ilgili en detaylı, doğru ve anlaşılır bilgilere ulaşabilmek için kesinlikle ilgili banka ile telefon bankacılığı ya da bizzat şube üzerinden iletişime geçmeniz en sağlıklı yöntemdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Düşük Faizle Konut Kredisi Veren Bankalar Listesi (Güncel)

Yeni Vergi Levhası ile Kredi Almak Mümkün Mü?