in

AnadoluBank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı kullanımı birçok konuda avantaj sağladığı için gün geçtikçe daha da yaygınlaşıyor. Kredi kartlarının avantajlarını kısaca şu şekilde sıralayabiliriz;

→Güvenlik

→Pratiklik

→Maddi Kolaylık

Bankalar, kendilerine has kredi kartı konsepti oluşturarak hem hali hazırdaki müşterilerini memnun etmeyi hem de daha fazla sayıda kredi kartı müşterisi edinmeyi amaçlar. Bahse konu banka ve kredi kartını avantajlı bulan tüketiciler de kredi kartı başvurusu yaparak bu banka ürününden faydalanabilir. Bu yazımızda da world özellikli kartlar içerisinde yer alan Anadolubank kredi kartı başvurusu hakkında bilgiler sunacağız.

 

Anadolubank Hakkında…

1997 yılında kurulan Anadolubank, 2019 yılı itibariyle 112 şubesi üzerinden hizmet vermektedir. Stratejisini Kobi Bankacılığı üzerinde oluşturan Anadolubank, daha ziyade ticari bankacılığa ağırlık vermiştir. Her ne kadar sunduğu kredi faiz oranları çok cazip olmasa da diğer bankacılık işlemleri konusunda Anadolubank’ı tercih eden müşteriler bulunmaktadır. Bahse konu banka ürünlerinden birisi de kredi kartlarıdır. Peki Anadolubank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, inceleyelim.

Anadolubank kredi kartı başvurusu

Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Anadolubank’ın kredi kartı ürünlerine baktığımızda, world özelliği olan kredi kartları arasında yer alan Anadolubank World Kart ön plana çıkmaktadır. Anadolubank World Kart, üye iş yerleri ve sağladığı avantajlar bakımından çok tercih edilen kartlardan biri olan YapıKredi World Kart özelliği sayesinde, birçok sektör ve mağazada taksitli alışveriş kolaylığı sunabilmektedir. Anadolubank’ta aynı zamanda Anadolubank business world kart ve Anadolubank sanal world kart ürünlerine de sahip olabilirsiniz. Peki Anadolubank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? World özellikli kartlar arasında yer alan Anadolubank kredi kartı başvurusu,  şu an itibariyle yalnızca Anadolubank şubeleri üzerinden yapılabilmektedir.

 

Anadolubank World Kart Avantajları

  • World sistemine üye olan 200 bin civarı iş yerindeki alışverişlerinizde, 12 aya varan taksitli işlem yapabilirsiniz.
  • Her alışverişinizde Worldpuan kazanmaya devam edersiniz.
  • Anadolubank world kart ile nakit avans çekimi yapabilirsiniz.
  • Kendinize ya da sevdiklerinize ek kart çıkartabilirsiniz.

Not: Gerek kredi kartı gerekse de diğer banka ürünleri ile ilgili en detaylı, doğru ve anlaşılır bilgilere ulaşabilmek için kesinlikle ilgili banka ile telefon bankacılığı ya da bizzat şube üzerinden iletişime geçmeniz en sağlıklı yöntemdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Birleştiren İhtiyaç Kredisi ile Ziraat Bankası Kredi Kartı Borç Yapılandırması

Ücretsiz Kredi Kartı Veren Bankalar ve Kredi Kartları