in

Denizbank Kredi Başvurusu

Denizbank müşterilerine %1,99’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi kullanma olanağı tanıyor. Taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi, evlilik kredisi, konut kredisi gibi kredi türlerinden ihtiyacınıza yönelik olanı belirleyip; şubelerden, ATM’lerden, telefon bankacılığı üzerinden, mobil bankacılık üzerinden veya internet sitesi üzerinden Denizbank kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Denizbank Kredi Başvurusu Hangi Kanallardan Nasıl Yapılır?

Denizbank Şubelerinden Kredi Başvurusu

Denizbank’ın kredi hizmetinden yararlanmak için banka şubelerini tercih edebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri içerisinde, şahsen başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru için yanınızda T.C. kimlik numaranızın yer aldığı bir kimlik kartınız, gelir durumunuzu gösteren bir belge ve adresinizi kanıtlayacak bir fatura veya ikametgah belgesi ile şubeler aracılığıyla başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. İnternetten, SMS ile veya mobil bankacılık ile kullanabileceğiniz kredi tutarından daha yüksek bir miktarı banka şubeleri aracılığı ile kullanabilirsiniz. 55.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için 60 ay vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Denizbank Kredi Başvurusu

İnternetten Denizbank kredi başvurusu yapmak oldukça kolaydır. Birkaç kolay adımda, dakikalar içerisinde online başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bunun için denizbank.com sitesini ziyaret ettikten sonra, üst menüde yer alan “Bankacılık” sekmesi altındaki “Bireysel Krediler – İhtiyaç Kredisi (Hemen Başvur)” adımlarını takip ediniz. Açılan sayfada öncelikle çekmek istediğiniz kredi tutarı ve vade sayısını girin, ardından alt bölümde yer alan “Hemen Başvur” butonuna tıklayın. Başvuru formunda, T.C. Kimlik numarası ve cep telefonu bilgilerini girmeniz gerekiyor.

Denizbank Kredi Hesaplama

Uygun faiz oranları ve geniş vade seçenekleri ile ihtiyaçlarınız için çözüm bulabileceğiniz Denizbank’ın web sitesi üzerinden kredi hesaplama bileşenini kullanabilirsiniz. Denizbank kredi hesaplama için, resmi internet sitesini ziyaret etmeli, bireysel krediler – ihtiyaç kredisi sayfasındaki alana; çekmek istediğiniz tutar ve vade sayısını girerek ödeme planına erişebilirsiniz.

SMS ile Denizbank Kredi Başvurusu

7 gün 24 saat cep telefonunuzdan SMS ile Denizbank kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için cihazınızın SMS uygulamasına girdikten sonra aralarında birer boşluk bırakarak “KREDIM, T.C. Kimlik No” bilgilerini 3280’e göndermeniz gerekiyor.

Denizbank Telefon Bankacılığı ile Kredi Başvurusu

Denizbank’ın ihtiyaç kredisine başvuruda bulunmak için tercih edebileceğiniz bir diğer yöntem ise telefon bankacılığıdır. 444 0 800 numaralı Denizbank Çağrı Merkezi’ni arayarak; kredi başvurusunda bulunmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Hem hafta içi hem de hafta sonu 7 gün 24 saat bu kanalı kullanarak başvurularınızı yapabilirsiniz. Kredi değerlendirme sonucunuzun ardından banka, kayıtlı cep telefonunuza krediniz hakkında detaylı bilgiyi iletecektir. Bu adımdan sonra, T.C. kimlik numaranızı gösteren bir kimlik kartı, gelir belgesi ve ikametgah belgesi ile banka şubelerinden kredinizi kullanabilirsiniz.

Denizbank Kredi Faiz Oranları

Tüketici kredisi, ihtiyaç kredisi, İpotek destekli bireysel finansman kredisi, mortgage kredisi ve taşıt kredisi türlerinde kredi faiz oranları; çekmek istediğiniz kredi türüne göre değişmektedir. İhtiyaç kredilerinde 55.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

Denizbank faiz oranları (aylık) örnek tablo şöyledir:

  • 1.000 TL, 12 ay vadeli kredi faiz oranı: %2,09

  • 1.000 TL, 24 ay vadeli kredi faiz oranı: %2,50

  • 2.000 TL, 12 ay vadeli kredi faiz oranı: %2,40

  • 10.000 TL, 12 ay vadeli kredi faiz oranı: %2,40

  • 10.000 TL, 24 ay vadeli kredi faiz oranı: %2,40

  • 10.000 TL, 36 ay vadeli kredi faiz oranı: %2,50

  • 20.000 TL, 12 ay vadeli kredi faiz oranı: %2,50

  • 20.000 TL, 24 ay vadeli kredi faiz oranı: %2,50

  • 55.000 TL, 60 ay vadeli kredi faiz oranı: %2,50

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ING Bank Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu