Düşük Faizli İş Yeri Kredisi Veren Bankalar

Yeni bir iş kurmak istiyorsanız ve yeterince nakit paranız yoksa düşük faizli iş yeri kredisi veren bankalar aracılığıyla nakit elde edebilirsiniz. Hangi miktarda ve kaç ay vadeli kredi kullanabileceğiniz gelir durumunuza göre değişecektir. Eğer ki düşük faizli bir kredi almak ve kredi maliyetinin düşük olmasını istiyorsanız vade süresini kısa tutmanızda fayda vardır. Vade süresi uzadıkça faiz oranı da artmaktadır. Düşük faizli iş yeri kredisinden faydalanabilmek için belirli şartları sağlıyor olmanız gereklidir. Bu şartlar bankalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Peki düşük faizli iş yeri kredisi veren bankalar hangileridir?

Düşük faizli iş yeri kredisi veren bankalar

En Uygun İş yeri Kredisi Veren Bankalar

En uygun İş yeri kredisi almak için etkili bir banka araştırması yapılmalıdır. Nitekim bankaların iş yeri kredisi faiz oranları arasında büyük farklar bulunmakla birlikte aranılan diğer şartlarda da değişiklikler görülebilmektedir. Mesela kredi miktarı alt-üst limitleri, istenilen evrakların türü, çeşitli masraf kalemleri bunlardan bazılarıdır. Şu an itibariyle düşük faizli iş yeri kredisi veren bankalar arasında İNG Bank, Vakıfbank, YapıKredi, Akbank, Garanti gibi bankaları sıralayabiliriz. Fakat banka faiz oranları belli periyotlarda değişmektedir. Bu nedenle güncel faiz oranları takip edilerek bankalar arasında kredi karşılaştırması yapmak gerekir. Bugün iş yeri kredisi faizi en uygun olan banka bir hafta sonra birkaç sıra geriye düşebilir.

Websitemiz dahil olmak üzere diğer kredi karşılaştırma sitelerinde ve hatta bizzat bankaların internet sitelerinde yer alan banka kredi faiz oranları, bazı durumlarda sizi yanıltabilir. Nitekim bazı bankaların kredi faiz oranını düşük görünmesine rağmen bu faiz oranları sadece yüksek kredi notu olanlara uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra bankaların; dosya masrafı, sigorta ücreti gibi masraflarına da dikkat etmek gerekir. İnternette yer alan kredi hesaplamalarının bir bağlayıcılığı yoktur, bu nedenle bizzat bankadan bilgi almanız doğru olacaktır.