En Çok Bonus (Puan) Kazandıran Kredi Kartları Güncel Liste 2021

Kredi kartları arasında tercih yapmadan önce en çok puan veren kredi kartları araştırmasını tamamlamanız gerekiyor. Bu süreçte her banka kendi müşterisine özel puan kampanyası düzenlerken bazen farklı avantajlar da bir arada sunulabiliyor. Günümüzdeki bankalar kendi kredi kartlarına farklı isimler verirken önceliği müşterilerine tanımaktadır. Yani alışverişlerde hem taksit hem de bol puan seçeneği sunan bu bankaların kullanıcı kitlesi artmaya devam etmektedir. Yazımızın devamında en çok bonus veren kredi kartları güncel listesini sizlerle paylaşıyor olacağız.

En Çok Puan Kazandıran Kredi Kartları Hangileri?

En çok puan veren kredi kartları listesi;

  • CEPTETEB bonus kredi kartı
  • İş Bankası Maximum kredi kartı
  • Denizbank Bonus kart
  • Yapı ve Kredi Bankası World kart
  • Garanti BBVA bonus kart
  • Akbank Axess kart şeklinde sıralanmaktadır.

CEPTETEB Bonus Kredi Kartı ve Kampanyaları

Türkiye Ekonomi Bankasının bonus kredi kartına sahip olan tüketiciler öncelikle kartı aldıkları ilk ay içinde 100 TL’lik harcamalarına 50 TL bonus alabiliyor. Ayrıca mağaza ve restoran harcamalarında da özel bonus puan kazanabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı ve Puanları

Maximum kredi kartı alanlar 1 maxi puan 1 TL kampanyasından yararlanabiliyor. Ayrıca e-ticaret sitelerinden yapılan belirli bir tutara kadar alışverişlerde 100 TL’ye kadar maxi puan kazanma şansı bulunmaktadır.

Denizbank Bonus Kart ve Kampanyaları

Denizbank bonus kartta 1 bonus puan 1 TL olarak uygulanıyor. Kartı aldıktan sonra ilk 3 aylık süre boyunca yapılacak alışverişlerde 300 TL’ye kadar indirim imkanı sunan Denizbank, Gold kredi kartı sahiplerine ise %25 daha fazla bonus sunuyor.

Okudunuz Mu?  Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı ve Kredi World Kart Kampanyaları

Yapı ve Kredi Bankasının World kartına sahip olanlar 2 World puan 1 kuruş şeklinde karttan faydalanmaktadır. Pek çok sektörde yapacağınız alışverişlere özel World puan kazanırken puanlarınızı biriktirerek farklı şekillerde değerlendirebilirsiniz.

Garanti BBVA Bonus Kart ve Kampanyaları

En çok puan veren kredi kartları arasında olan Garanti Bonus kartta her bonus 1 puan değerinde uygulanmaktadır. Bu puanlar neredeyse her sektörde geçerlidir.

Akbank Axess Chip Para Puan

1 Chip para puanın 1 TL olarak uygulandığı Axess kredi kartında, üye iş yerlerinde harcadığınız limitler, bedava alışveriş olarak geri dönmektedir.