En Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileri? (Güncel Liste)

En kolay kredi veren bankalar hangileri; Günümüz bankacılık uygulamaları gelişmeye devam etmektedir. Bu sayede şubesiz bankacılık yöntemleri gelişmiş ve tüketiciler anında kredi almaya başlayabilir. Elbette bu kredilerden faydalanmak için kredi skorunun belirleyici bir faktör olduğunu söylemekte fayda var. Acil paraya ihtiyacı olanlar bu soruna çözüm bulabilmek adına bankalarla görüşme yaparken uygun faiz oranlarından da yararlanmak ister. Bu yazımızda kolay kredi veren bankalar listesini sizlerle paylaşacak ve başvuru sırasında yapılması gerekenleri aktarıyor olacağız.

Kolay Kredi Veren Bankalar Listesi

Dijital bankacılık konusunda gerekli adımları atan birçok banka, en kolay kredi veren bankalar hangileri sorusunun yanıtı niteliğindedir. Bu bankalar;

  • Enpara uygulaması
  • TEB
  • Yapı Kredi
  • İş Bankası
  • İNG Bank
  • Akbank olarak sıralanmaktadır.

Akbank: Akbank’ın uzun süredir müşterilerine sunduğu Direkt Kredi uygulaması ile 20 bin TL’ye kadar anında kredi alınabilir. Ayrıca bu krediyi alırken imza ya da belgeye ihtiyaç duyulmaz. Fakat krediden yararlanmak isteyenlerin Akbank müşterisi olması ve kredi puanının yüksek olması gerekir.

İNG Bank: İNG’nin e-Kredi uygulaması sayesinde anında kredi alınabilir. Son zamanların en çok tercih edilen bankalarından olan İNG’de 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyaları da sunulmaktadır. Kredi skoruna göre banka yetkilileri tarafından paylaşılan bilgilere göre gerekli aksiyonları alabilirsiniz.

İş Bankası: İş Bankası anında kredi ile müşterilerine özel çözümle sunmaktadır. 25 bin TL’ye kadar alabileceğiniz bu krediye İşCep uygulamasından başvurabilirsiniz.

Okudunuz Mu?  Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar

Yapı Kredi: Anında şubesiz bankacılık hizmeti sunan Yapı ve Kredi Bankasından da kolay kredi alabilirsiniz. Her geçen gün müşteri kitlesi artan bu bankanın faiz oranları da belirli dönemlerde düşmektedir.

Enpara: QNB Finansbank’ın enpara uygulaması sayesinde kolay kredi alabilirsiniz.

TEB: Türkiye Ekonomi Bankasının CEPTETEB uygulaması üzerinden anında kredi alabilen banka müşterilerinin evrak hazırlamasına gerek yoktur.

Kolay Kredi Alma Yolları Nelerdir?

En kolay kredi veren bankalar hangileri sorusunun yanıtlarını verdikten sonra kolay kredi alma yolları hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekir. Yukarıda sıraladığımız bankalardan birinin müşterisi olan ve kredi – kredi kartı borç ödemelerini düzenli yapan her tüketici anında kredi alabilir.