En Uygun Kredi Veren Bankalar

Bankalardan kredi almak için başvurulduğunda kişinin kredi notu, geçmiş banka hareketleri, borç durumları gibi belli başlı ekonomik göstergelerine dikkat edilmektedir. Gelir belgesiz en uygun kredi veren bankalar bulunduğu gibi kredi çekmek için maaş bordrosu da şart olmayabilir. Gelir belgesiz kredi almak için başvurabileceğiniz anında kredi veren bankalar bulunmaktadır. Gelir belgesiz kredi çekmek için;

  • Kefil göstermek
  • İpotek tesis ettirmek
  • Taahhütte bulunmak gibi koşullardan birini yerine getirmek gerekmektedir.

Odeabank, Garanti Bankası, İng Bank, TEB gibi bankalar gelir belgesiz uygun faizle kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Her bankanın kredi vermek için müşteride aradığı özellikler değişse de genelde borcu geri ödeme kapasitesi önem arz ediyor. Bir bankadan gelir belgesiz uygun faizle kredi çekme işlemini gerçekleştirmek için o bankada kartlarınızın bulunması artı değer olacaktır.

en uygun krediler

Düşük Faizli En Uygun Kredi Veren Bankalar

Memur, çiftçi ve esnaf gibi farklı meslek grupları için bankaların farklı kredi paketleri bulunmaktadır. Memurlar maaş bordrosu olmadan maaş aldıkları banka şubelerinden düşük faizli kolay kredi çekebilirler. Çiftçiler ise Ziraat Bankası’ndan gelir belgesi olmadan düşük faizli kredi çekebilirler. Yine esnaflar da Halk Bankası kredilerinden düşük faiz oranlarıyla yararlanabilirler. Düşük faizle en kolay kredi bulma şansı yüksek olan kişiler esnaf, memur, emekli ve çiftçilerdir.

Bankaların sunduğu ödeme seçenekleri konut kredisi gibi amaca yönelik olan kredi isteklerinde daha uygun olmaktadır. Kredi notu yüksek olan kişiler daha düşük faizle kredi alabilmektedir. Akbank İhtiyaç Kredisi, ING Bank İhtiyaç Kredisi, CEPTETEB İhtiyaç Kredisi düşük faizli uygun kredi alabileceğiniz seçenekler arasında yer almaktadır. Ziraat Bankası ev kredisi ve borç kapatma kredisi olarak düşük faizli kredi seçenekleri sunmaktadır. Konut kredisi seçeneklerinde düşük faizli kredi seçenekleri oldukça fazladır.