in

Enpara Kredi Kartı Nedir, Özellikleri Nelerdir, Nasıl Başvurulur?

Finansbank tarafından kurulan Türkiye’nin ilk dijital banka şubesi olan enpara.com, özellikle masrafsız olarak sunduğu bankacılık hizmetler ile üne kavuşmuştur. Yoğun olarak tv reklamlarında da boy gösteren enpara.com; eft, havale gibi işlemlerden ücret almayarak birçok kişinin tercihi haline gelmiştir. Dijital bankacılık alanında kendisini geliştirmeye devam eden enpara.com şimdi de aidatsız kredi kartı ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Bugünkü yazımızda da yıllık kart ücreti olmayan enpara kredi kartı nedir ve özellikleri nelerdir, enpara kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, avantajları nelerdir, inceleyeceğiz.

Enpara kredi kartı

Enpara Kredi Kartı Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Enpara kredi kartı, dijital bankacılık alanında faaliyet gösteren ve Finansbank kuruluşu olan enpara.com tarafından üretilmiştir. Ömür boyu aidatsız kredi kartı sloganıyla kullanıma sunulan enpara kredi kartı, yıllık kart ücreti olmayan bir banka ürünüdür. Bunun yanı sıra bünyesinde birçok avantajlı özelliği de barındıran enpara.com kredi kartı, öğrencilerin de başvuru yapabilmesine olanak sağlamıştır. Peki önemli avantajlar içeren enpara kredi kartı özellikleri nelerdir? Aidatsız kredi kartı olmasının yanı sıra enpara.com kredi kartı ne gibi kolaylıklar içeriyor, bakalım;

  • Enpara kredi kartıyla diğer kartlarda olduğu gibi ödeme, nakit avans vb. temel işlemleri yapabilirsiniz.
  • Finansbank ile anlaşmalı iş yerlerindeki taksit olanaklarından faydalanabilirsiniz.
  • Her ay 1000 liradan toplam 3 adet alışverişinizi, kanuni açıdan taksit engeli yoksa ücretsiz ve faizsiz bir şekilde sonradan taksitlendirebilirsiniz. Bu kampanya 30/06/2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • Enpara kredi kartının temassız özelliği sayesinde 90 tl ve altında kalan alışverişlerde temassız ve şifre girmeye gerek kalmadan hızlıca alışveriş ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

→ Yıllık Kart Ücreti Olmayan Diğer Banka ve Kredi Kartları için TIKLA

 

Enpara Kredi Kartında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her banka ürününde olduğu gibi enpara.com kredi kartında da dikkat edilmesi gereken kurallar bulunmaktadır. Doğru bir kullanım sağlamak için bu şartları dikkatlice okumak gerekir. Bu ayrıntıların bir kısmını sizlerle paylaşıyoruz;

♦ Enpara kredi kartıyla yaptığınız alışverişlerde puan, uçuş mili gibi şeyler kazanamazsınız.

♦ Enpara.com kredi kartında ek kart ve sanal kart uygulaması bulunmamaktadır.

♦ Enpara kredi kartıyla yapılan alışverişlerde, Finansbank’ın bir diğer kredi kartı olan CardFinans’a özel artı taksit uygulamalarından ve diğer kampanyalardan faydalanılamaz.

♦ Enpara kredi kartı başvurusu yapılmasını halinde, sonucun olumlu ya da olumsuz olacağını; daha önce kullanmış olduğunuz kredilerin ve kredi kartlarının ödemelerini geciktirmeden, düzenli olarak yapmış/yapıyor olmanız ve şu anda düzenli bir gelirinizin olması büyük oranda etkileyecektir.

♦ Enpara.com kredi kartında sunulan kampanyalar, önceden belirlenmiş olan tarihlere kadar geçerlidir. Bu nedenle kampanyaların son tarihlerini dikkatli takip etmek gerekir.

♦ Enpara kredi kartında nakit avans ücreti; işlem başına %3,75 + 5,00 TL (BSMV hariç) olarak uygulanmaktadır.

 

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara kredi kartı başvurusu, banka müşterisi olanlar ve olmayanlar için farklılık arz etmektedir. Enpara.com müşterisi olanlar için internet bankacılığı ya da mobil(cep) şube üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Eğer ki enpara.com müşterisi değilseniz bankanın internet sayfası üzerinden online enpara kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru linkine ulaşmak için ♦TIKLAYIN.♦ Eğer ki öğrenciyseniz başvuru formuna öğrenci kimlik kartı görüntüsünün de eklenmesi gerekmektedir.

 

Not: Enpara kredi kartına dair paylaşım yaptığımız bu yazıda yer alan bilgiler, banka(lar)nın internet site(lerinde)sinde yer alan verilerden faydalanılarak oluşturulmuştur. Bu bilgiler güncelliğini yitirebilir. Dolayısıyla bankaların web sayfalarında yer alan ve güncel olmayan bilgilerden sorumlu tutulamayız. Bilinçli bir tüketici olarak gerek bankaların internet sayfalarında gerekse de diğer finans alanında içerik sunan sitelerde yer alan bilgileri, bizzat bankayı arayarak ya da şubelere giderek teyit ettirmeden işlem yapmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yatırım Amaçlı Bilezik Modelleri Nelerdir?

Vakıfbank Kredi Başvurusu