Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı kullanımı birçok konuda avantajlar sağladığı için gün geçtikçe daha da yaygınlaşıyor. Kredi kartı kullanmanın avantajlarını kısaca şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Güvenlik
  • Pratiklik
  • Maddi Kolaylık

Bankalar, kendilerine has kredi kartı konsepti oluşturarak hem hali hazırdaki müşterilerini memnun etmeyi hem de daha fazla sayıda kredi kartı müşterisi edinmeyi amaçlar. Bahse konu banka ve kredi kartını avantajlı bulan tüketiciler de kredi kartı başvurusu yaparak bu banka ürününden faydalanabilir. Bu yazımızda da bonus özellikli kartlar içerisinde yer alan Fibabanka kredi kartı başvurusu hakkında bilgiler sunacağız.

Fibabanka bonus kart başvurusu

Fibabanka Hakkında…

Fibabanka, 2010 yılında faaliyete geçen bir Türk bankasıdır. Birçok kişi tarafından yeni yeni tanınmaya başlayan Fibabanka, bilhassa mevduata verdiği yüksek faiz oranlarıyla bilinmektedir. Nitekim mevduat faizi en yüksek bankalar arasında Fibabanka genellikle ilk sıralarda yer almaktadır. Bankanın en olumsuz yanı, şubeleşme oranının çok düşük olmasıdır. Öyle ki Fibabanka internet sitesinde yer alan bilgilere göre; 20 ilde olmak üzere toplamda 72 şubesi bulunmaktadır. Şimdi Fibabanka kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, inceleyelim.

 

Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Fibabanka’nın kredi kartı ürünlerine baktığımızda, bonus özelliği olan kredi kartları arasında yer alan Fibabanka Bonus Kart ön plana çıkmaktadır. Ülkemizde en çok kullanılan kredi kartlarından biri olan Garanti Bonus Kart özelliği sayesinde Fibabanka Bonus Kart, birçok sektör ve mağazada taksitli alışveriş kolaylığı sunabiliyor. Fibabanka’da aynı zamanda Fibabanka Bonus Klasik, Fibabanka Bonus Gold ve Fibabanka Bonus Platinum kartlara da sahip olabilirsiniz. Peki Fibabanka kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Bonus özellikli kartlar arasında yer alan Fibabanka kredi kartı başvurusu, bankanın internet sayfası üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bankanın web sayfasındaki Fibabanka Bonus Başvuru Formu‘nu doldurarak Fibabanka Bonus kart ön başvurusunu yapabilirsiniz. Banka tarafından en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Önemli not: Banka tarafından belirtilmiş açıklamaya göre Fibabanka kredi kartı başvurusu yalnızca Fibabanka Şubelerinin bulunduğu illerde ikamet eden müşterilerden alınabilmektedir.

 

Fibabanka kredi kartı başvurusu için TIKLAYIN

 

Okudunuz Mu?  ICBC Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fibabanka Bonus Kart Avantajları

  • Fibabanka Bonus ile alışveriş yaptıkça bonus kazanırsınız. Kazandığınız bonuslarla da alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz.
  • Bonus Program Ortakları(üye işyerleri) üzerinden yaptığınız alışverişleri taksitlendirebilir, taksitleri ödedikçe bonus kazanmaya da devam edebilirsiniz.
  • Nakit avans işlemlerinde Fibabanka Bonus Kartınızı kullanabilirsiniz.
  • Birden fazla sayıda ek kart çıkartabilirsiniz.

Gerek kredi kartı gerekse de diğer banka ürünleri ile ilgili en detaylı, doğru ve anlaşılır bilgilere ulaşabilmek için kesinlikle ilgili banka ile telefon bankacılığı ya da bizzat şube üzerinden iletişime geçmeniz en sağlıklı yöntemdir.