in

Garanti BBVA Kredi Başvurusu

Garanti BBAV, kampanyalı bireysel ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi ile uygun faiz oranlı ürünler sunuyor. Hızlı kredi başvuruları için online kanallardan ihtiyaç kredisi başvurusuna onay veriliyor. Alışveriş kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi gibi ihtiyacınıza uygun kredi ürünleri sağlamaktadır. Garanti BBVA, ihtiyaç kredilerinde 60 aya kadar vade seçeneği sunarken, avans hesabı olanlar için anında nakit alternatifi sunabiliyor.

Garanti BBVA Kredi Türleri

 • Bireysel İhtiyaç Kredisi

 • Taşıt Kredisi

 • Avans Hesap

 • Konut Kredisi

Garanti BBVA Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hem banka müşterileri hem de banka müşterisi olmayanlar, Garanti BBVA’nın kredi ürünlerine diledikleri an başvuruda bulunabilirler. Garanti BBVA SMS ile kredi başvurusu, cepten kredi başvurusu (çağrı merkezi aracılığı ile ve mobil uygulama üzerinden), banka şubelerinden kredi başvurusu ve ATM’lerden kredi başvurusu yöntemlerinden birisi kullanılabilir.

SMS ile Garanti BBVA Kredi Başvurusu

Kredi seçimini Garanti BBVA’dan yana kullanmak isterseniz, şubeye gitmeden bu işleminizi halledebilirsiniz. Bunun için yapılması gereken tek şey, telefonun SMS uygulaması üzerinden T.C. kimlik no, bir boşluk çekmek istenilen kredi tutarı, bir boşluk ödemek istenilen vade sayısı, bir boşluk aylık gelir bilgilerini yazıp 3390’a göndermeniz gerekmektedir. SMS ile kredi başvurularında en fazla vade seçeneği 48 olarak belirlenmiştir.

İnternetten Garanti BBVA Kredi Başvurusu

Garanti BBVA’nın resmi internet sitesi üzerinden kolayca birkaç adımda kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için sitenin üst menüsünde yer alan “Bireysel” sekmesine tıklamalı, buradan “Bireysel Krediler” alanını seçmeli ve karşınıza çıkan başvuru formunu doldurmalısınız. Başvurularda istenen kişisel bilgilerin yanı sıra, çekmek istediğiniz kredi tutarı, aylık vade, gelir durumunuz gibi bilgilerle birlikte internetten Garanti BBVA kredi başvurusunu tamamlayabilirsiniz.

Alo Garanti ile Kredi Başvurusu

Telefondan dilediğiniz an kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İnternetten ve SMS ile başvuruda olduğu gibi en fazla vade seçeneği 48 aydır. Telefonunuzun arama kısmına 444 0 333’ü tuşlayıp aradığınızda telefon bankacılığı üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Başvurunuz birkaç dakikada değerlendirmeye alınır ve sonucu size bildirilir.

Garanti BBVA Mobil Uygulama Üzerinden Kredi Başvurusu

Garanti BBVA Mobil uygulaması ile bankacılık hizmetlerinin neredeyse tümü telefonunuzda. Bu işlemlerden birisi de kredi başvurusu hizmetidir. T.C. kimlik numaranız veya müşteri numaranızla birlikte internet şifrenizle uygulamaya giriş yaptıktan sonra, kredi menüsünden yeni bir kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Garanti BBVA Mobil uygulaması için bir şifreye sahip değilseniz, 444 0 333 Alo Garanti’yi 7 gün 24 saat arayarak, yeni bir şifre oluşturabilir; oluşturulan şifre ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Garanti Mobil uygulamasına giriş yapmak için bir diğer yöntem olarak Göz Tanıma ile Giriş yöntemini kullanabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde, hızlı ve kolayca, şifre girmeden mobil bankacılık hizmetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru sonucunuz olumlu görülürse, birkaç dakika içerisinde paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garanti BBVA Kredi Faiz Oranları

Bireysel ihtiyaç kredinizi Garanti BBVA’dan almayı tercih ediyorsanız; 3 ay ile 60 arası bir vade seçeneğinden birisini tercih edebilirsiniz. Çekebileceğiniz kredi miktarı ise 1.000 TL ile 100.000 TL arasındadır. Garanti BBVA kredi faiz oranları istenilen vade sayısına ve kredi miktarına göre değişkenlik göstermektedir. Buna göre birkaç farklı kredi tutarı (aylık faiz oranlarıyla) ve vade sayısını sizler için derledik:

 • 1.000 TL, 3 ay vadeli kredi faiz oranı: %2,48

 • 1.000 TL, 60 ay vadeli kredi faiz oranı: %2,39

 • 10.000 TL, 3 ay vadeli kredi faiz oranı: %2,48

 • 100.000 TL, 60 ay vadeli kredi faiz oranı: %2,19

 • 20.000 TL, 24 ay vadeli kredi faiz oranı: %2,45

 • 20.000 TL, 36 ay vadeli kredi faiz oranı: %2,39

 • 50.000 TL, 12 ay vadeli kredi faiz oranı: %2,34

 • 50.000 TL, 60 ay vadeli kredi faiz oranı: %2,19

Kredi başvurunuzu Garanti BBVA internet ve mobil üzerinden yaptığınızda maksimum 25.000 TL tutarlı kredi onaylanabilir. Başvuru sonucuna göre kullanılabilecek en üst limit onaylanacaktır. Bu tutar esnaflar için 60.000 TL olarak belirlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

QNB Finansbank Kredi Başvurusu

Akbank Kredi Başvurusu