in

Halkbank Paraf Kobi Kart Nedir, Özellikleri Nelerdir, Nasıl Başvurulur?

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler’in kısaltması olarak adlandırılan KOBİ’ler, sayısal anlamda 250’den az sayıda işçi/personel çalıştıran firmalardır. KOBİ’ler ülke ekonomisinin gelişimi ve sürükleyiciliği konusunda çok önemli role rahiptir. Nitekim KOSGEB ve bankalar(kamu/özel) aracılığıyla KOBİ’lere verilen devlet destekleri arttıkça bu işletmelerin markalaşması kolaylaşacak ve bu sayede ülke ekonomisi de hızlı ve sağlam temelli büyüme sağlayacaktır. Bilhassa kamu bankaları tarafından KOBİ’lere özel ayrıcalıklar ve avantajlar sunulmaktadır. Bu bankalardan birisi de Halkbank olup bugünkü yazımızda, Halkbank Paraf kobi kart hakkında bilgiler sunmaya çalışacağız.

 

Halkbank Paraf KOBİ Kart Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Paraf kobi kart, kamu bankalarından biri olan ve bu bağlamda güven veren bankalar içinde yer alan Halkbank tarafından küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için özel olarak geliştirilmiş bir ticari kredi kartıdır. İçerisinde çeşitli özellikler barındıran Halkbank Paraf KOBİ Kredi Kartı sayesinde KOBİ’lere birçok avantaj sunulmaktadır. Peki paraf kobi kart ile hangi işlemler yapılabiliyor?

→ Paraf KOBİ Kredi Kartı sayesinde tek bir kart ile tüm ticari işlemleri ve harcamaları gerçekleştirebilirsiniz.

→ Paraf kobi kart üzerinden yapılan ticari işlemleri, taksitli ya da vadeli olacak şekilde yapabilirsiniz.

→ Üye işyerlerindeki kampanya ve indirimli hizmetlerden yararlanarak alışverişlerinizden ParafPara kazanabilirsiniz.

→ Nakit akışınızı işletmenizin durumuna uygun olarak düzenleyebilirsiniz. Ayrıca acil nakit ihtiyacı durumunda Paraf kobi kart üzerinden nakit avans ya da taksitli nakit avans çekimi yapabilirsiniz.

Paraf Kobi Kart

Paraf Kobi Kart Diğer Avantajları Nelerdir?

Paraf kobi kart özellikleri yukarıda saydıklarımızla bitmiyor, birbirinden farklı ve çok sayıda avantajları da bünyesinde barındırıyor. Peki bu avantajlar nelerdir, sıralayalım;

Not: Aşağıda yer alan bazı Paraf kobi kart özelliklerinden yararlanabilmek için ilgili özellik içinde yer alan bazı şartların sağlanması gerekmektedir.

KOBİ’ye Dost Hesap: Paraf kobi kart sahipleri bu kartlarını, KOBİ’lere tanımlanan kredili mevduat hesabı olan Dost Hesap ile birleştirerek acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Paraf KOBİ sigorta paketleri: Paraf kobi kart sahipleri, KOBİ’nin Yanında Poliçesi ile 165 TL değerindeki hizmetleri 65 TL’ye alabilir, üstelik 20 TL ParafPara kazanır. KOBİ’nin Yanında sigortasının sağladığı teminatlar; vefat, sürekli sakatlık, acil sağlık, iflas, iş durması kaynaklı kredi faiz ödemesi şeklindedir.

Medline Acil Sağlık Hizmeti: Paraf KOBİ sahipleri Türkiye genelindeki Medline network kapsamında, Paraf KOBİ sahibi ile birlikte işyeri adresinde bulunan çalışan ve müşterileri yalnızca işyeri sınırları dahilinde, ikamet ettiği konut adresinde bulunan aile fertleri ve misafirleri ise yalnızca konut sınırları dahilinde 365 gün 24 saat Medline Acil Sağlık Hizmetlerinden yararlanabilecektir.

Assistance  & Concierge Hizmetleri: Aracınızla yolda mı kaldınız, anahtarınızı evde mi unuttunuz, çilingir mi lazım, evinizdeki su borusu mu patladı veya kuryeye mi ihtiyacınız var? Paraf’ın size sunduğu bu özel hizmet sayesinde Teknik Yardım, Tıbbi Yardım, Ev Yardımı, Eğitim Danışmanlığı, Kurye Servisi, Kuru Temizleme, Eğlence Servisi ve daha bir çok konuda  0850 222 0 400 Halkbank Dialog’ u arayarak kart işlemleri menüsünden Asistans ve Concierge hizmetlerine bağlanarak anında hizmet alabilirsiniz.

Esenboğa Havalimanı Otopark İndirimi: Ankara Esenboğa Havalimanı iç ve dış hatlar terminalı TAV çok katlı otoparklarında %50 indirim avantajı elde edilebilir.

Esenboğa(Ankara) ve Atatürk(İstanbul) Havalimanı Lounge Hizmeti: Paraf Esnaf Kart sahipleri, Ankara Esenboga Havalimanı ve İstanbul Atatürk Havalimanı Lounge’da; Sınırsız yiyecek-içecek ikramı, Kablosuz İnternet bağlantısı, Fax ve fotokopi kullanımı, Günlük gazete ve güncel dergiler gibi hizmetlerden ücretsiz faydalanabilir.

İspark’ta Ücretsiz Otopark: Paraf kobi kart ile ile tek seferde yapacağınız 150 TL’lik alışverişte İSPARK’ ta ücretsiz otopark. Yol üstü otoparklarda 2 saat, açık ve katlı otoparklarda 3 saat ücretsiz park fırsatı!

 

Paraf Kobi Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Paraf kobi kart başvurusu ancak Halkbank Şubeleri vasıtasıyla yapılabilmektedir. En yakınınızdaki Halkbank Şubesine giderek Paraf KOBİ Kredi Kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Paraf kobi kart başvuru sonucunu öğrenmek için ise 0850 222 0 401 numaralı Esnaf ve KOBİ Dialog‘u arayabilir veya başvuru yaptığınız şubeden takip edebilirsiniz. Diğer tüm bilgiler ve detaylar için Halkbank’ın internet sitesini kesinlikle ziyaret etmenizi öneririz.

 

Esnaf ve İşyeri Sahiplerini İlgilendiren Diğer Konular

Özellikle ticari krediler başta olmak üzere esnaf ve işyeri/işletme sahiplerini ilgilendiren diğer konularımıza da aşağıdaki bağlantılardan göz atabilirsiniz.

En Uygun Esnaf Kredisi Veren Bankalar Listesi

Yeni Vergisi İle Kredi Almak Mümkün mü?

 

Not: Bu yazı, internette yer alan bilgiler derlenerek oluşturulmuştur. Bu bilgiler güncelliğini yitirebilir. Bu nedenle gerek kredi kartı gerekse de diğer banka ürünleri ile ilgili en detaylı, doğru ve anlaşılır bilgilere ulaşabilmek için kesinlikle ilgili banka ile telefon bankacılığı ya da bizzat şube üzerinden iletişime geçmeniz en sağlıklı yöntemdir.

One Comment

Leave a Reply

  One Ping

  1. Pingback:

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar ve Kredi Kartları

  60 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2019