ICBC Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı kullanımı birçok konuda avantajlar sağladığı için gün geçtikçe daha da yaygınlaşıyor. Kredi kartı kullanmanın avantajlarını kısaca şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Güvenlik
  • Pratiklik
  • Maddi Kolaylık

Bankalar, kendilerine has kredi kartı konsepti oluşturarak hem hali hazırdaki müşterilerini memnun etmeyi hem de daha fazla sayıda kredi kartı müşterisi edinmeyi amaçlar. Bahse konu banka ve kredi kartını kullanmayı avantajlı bulan tüketiciler de kredi kartı başvurusu yaparak bu banka ürününden faydalanabilir.

ICBC Bank kredi kartı başvurusu

ICBC Turkey Bank Hakkında…

ICBC Turkey Bank, 2015 yılında faaliyete geçen Türkiye’deki ilk Çin bankasıdır. Birçok kişi tarafından yeni yeni tanınmaya başlayan ICBC Turkey Bank, zaman zaman sunduğu düşük faizli kredi oranlarıyla oldukça dikkat çekmektedir. Kredi karşılaştırma sitelerindeki düşük faizli kredi veren bankalar listesinde dönem dönem ilk 5 banka arasına girmektedir. Bankanın en olumsuz yanı, şubeleşme oranının çok düşük olmasıdır. Öyle ki ICBC Turkey Bank internet sitesinde yer alan bilgilere göre; sadece 44 Şubesi ve 48 ATM’si bulunmaktadır. Şimdi ICBC Bank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, inceleyelim.

 

ICBC Turkey Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

ICBC Turkey Bank’ın kredi kartı ürünlerine baktığımızda, ICBC Turkey Bonus Kart ön plana çıkıyor. Nitekim ICBC Turkey Bonus Kart, ülkemizdeki en çok kullanılan kredi kartlarından biri olan Bonus Kart özelliğini taşıyor. Bu da ICBC Turkey Bonus kartın birçok sektör ve mağazada taksitli alışveriş kolaylığı sunduğunu gösteriyor. Peki bu kart için başvuruyu nasıl yapacağız? ICBC Bank kredi kartı başvurusu, bankanın internet sayfası üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bankanın web sayfasındaki ICBC Turkey Bonus Başvuru Formu‘nu doldurarak ICBC Turkey Bonus kart başvurusu yapabilirsiniz. Banka tarafından en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

ICBC Bank Kredi Kartı Başvurusu için TIKLAYIN

Okudunuz Mu?  İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

ICBC Bank Bonus Kart Avantajları

  • ICBC Turkey Bonus ile yurt içi ve yurt dışında alışveriş yaptıkça bonus kazanırsınız. Kazandığınız bonuslarla da anında indirimli alışveriş yapabilir ya da biriktirip daha sonraki alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz.
  • Bonus Program Ortakları(üye işyerleri) üzerinden yaptığınız alışverişleri taksitlendirebilir, taksitleri ödedikçe bonus kazanmaya da devam edebilirsiniz.
  • Nakit avans ya da taksitli nakit avans işlemlerinde ICBC Bonus Kartınızı kullanabilirsiniz.
  • Sınırsız sayıda ek kart çıkartabilirsiniz.

 

Gerek kredi kartı gerekse de diğer banka ürünleri ile ilgili en detaylı, doğru ve anlaşılır bilgilere ulaşabilmek için kesinlikle ilgili banka ile telefon bankacılığı ya da bizzat şube üzerinden iletişime geçmeniz en sağlıklı yöntemdir.