in

İş Bankası Kredi Başvurusu

İş Bankası, özel bir kampanya tanımlamadığı sürece, 2019 yılının sonuna kadar geçerli kişiye özel faiz oranları ve esnek taksitli ödeme planıyla kredi kullanımı sağlıyor. Gerçekleştirmek istediğiniz kredi ne olursa olsun, kredinizi İş Bankası’ndan alabilirsiniz. Anında kredi, alışveriş kredisi, imar barışı kredisi, taşıt kredisi, ev kredisi, tüketici destek kredisi, eğitim kredisi, çevreci kredi ve 2/B kredileri ile her kesimden ailenin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Yazımızın devamında İş Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır, hangi yöntemlerle kredilere başvuruda bulunabilir, gibi konulara değineceğiz. Böylece, 7 gün 24 saat anında nakit ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Başvurusu Yapılabilecek Kanallar

Mesai saatleri içerisinde şubelere şahsen başvuruda bulunarak, kredinizi İş Bankası’ndan alabileceğiniz gibi, hafta sonları ve resmi tatiller de dahil olmak üzere; 365 gün internetten kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca SMS ile kredi başvurusu, mobil bankacılık ile kredi başvurusu, ATM’lerden kredi başvurusu ve telefon bankacılığı ile kredi başvurusu, değerlendirebileceğiniz diğer kanallardır. İş Bankası kredi faiz oranları kişiye özel olarak belirlenir. Şimdi bu kanallar vasıtasıyla, kredi başvurularınızı nasıl gerçekleştirebileceğinize değinelim.

İnternetten İş Bankası Kredi Başvurusu

İsbank.com.tr adresini ziyaret ederek, dilediğiniz an, tüm ihtiyaçlarınız için kolayca kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İnternetten İş Bankası kredi başvurusu için, resmi banka sitesine giriş yaptıktan sonra, “Anında İşlem” menüsünü takip ederek, ihtiyaç kredisi, anında ev kredisi ve taşıt kredisi türlerinden birisine başvuruda bulunabilirsiniz. Çekmek istediğiniz kredi türünü belirledikten sonra, sağ kısımda yer alan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak, online formu doldurabilirsiniz. Formda T.C. kimlik numarası, talep edilen kredi tutarı, vade sayısı ve ilk taksit tarihini belirledikten sonra “Devam” yazısına tıklayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. İnternetten İş Bankası kredi başvurusu için 40.000 TL ve 60 aya kadar vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

SMS ile İş Bankası Kredi Başvurusu

SMS ile İş Bankası kredi başvurusu yapmak çok kolay. Telefonunuzun SMS bölümüne girdikten sonra yeni bir metin oluşturup, aralarında birer boşluk bırakarak; “NAKİT, T.C. Kimlik Numarası, Çekmek İstediğiniz Kredi Tutarı, Aylık Belgelenebilir Geliriniz” bilgilerini yazarak 4402’ye gönderebilirsiniz. Başvurunuzu takiben, birkaç dakika içerisinde kredi değerlendirme sonucunuz tarafınıza bildirilir ve ardından banka şubelerine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. SMS ile yalnızca ihtiyaç kredisi başvuruları gerçekleştirebilirsiniz.

İşCep’ten Kredi Başvurusu

İnternet bağlantınızın olduğu her an, İş Bankası kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için T.C. kimlik numaranız ve internet bankacılığı şifrenizi mobil uygulama üzerinden girdikten sonra, uygulama menüsünden “Kredilerim” bölümüne girmeli ve “Anında Kredi Başvuru” adımını takip etmelisiniz. Sonrasında “Başvuru-Ürünler” ve “Anında Kredi Başvuru” sekmesine tıklayarak, kredi detaylarını girebilirsiniz.

Bankamatiklerden İş Bankası Kredi Başvurusu

ATM’lerden 7-24 kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İster İş Bankası müşterisi olun, ister olmayın; ATM’lerden başvuruda bulunmak için:

  • Kartlı işlemler menüsünden “Daha Fazlası” bölümüne girdikten sonra, “Başvurular” ve “Kredi” adımlarını takip ederek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

  • Kartsız işlemler menüsünden (İş Bankası müşterisi olmayanlar için) “Başvurular” bölümüne girdikten sonra “Kredi” adımını takip ederek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı ile İş Bankası Kredi Başvurusu

Cep telefonu şebekenizin olduğu her an 7 gün 24 saat telefon bankacılığı ile İş Bankası kredi başvurusu yapabilirsiniz. 0 850 724 0 724 numaralı İş Bankası Çağrı Merkezi’ni aradıktan sonra, çağrı merkezi görevlisine kredi başvurusunda bulunmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Ardından kredi başvuru bölümüne yönlendirilirsiniz ve birkaç adımda başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bireysel İhtiyaç Kredileri ve Kefiller için Gerekli Olan Belgeler

Başvurularınız olumlu değerlendirilirse, kredilerinizi şubelerden kullanabilirsiniz. Bunun için şubeye aşağıdaki belgelerle şahsen gitmeniz gerekir.

  • Başvuru Formu

  • T.C. kimlik numarası içeren bir kimlik kartı

  • Gelir durumunuzu gösteren bir belge

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Halkbank Kredi Başvurusu

QNB Finansbank Kredi Başvurusu