in

QNB Finansbank Kredi Başvurusu

QNB Finansbank, müşterileri için eğitim kredileri, özel krediler, taşıt ve konut kredileri gibi birçok farklı kredi ürünü sunmaktadır. Bu kredileri kullanmaya karar verdiyseniz, QNB Finansbank’ın birçok kanalını tercih edebilirsiniz. SMS ile QNB Finansbank kredi başvurusu, telefon bankacılığı ile kredi başvurusu, internetten kredi başvurusu ve mobil uygulama üzerinden kredi başvurusu için rehber niteliğindeki yazımızı okuyarak; başvurularınızı 7 gün 24 saat gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Başvurusu Yapılabilecek Kanallar

İnternetten QNB Finansbank Kredi Başvurusu

Cazip faiz oranlarıyla dikkat çeken QNB Finansbank, 2019 yılında en çok tercih edilen bankalar arasında yer alıyor. İnternetten Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için qnbfinansbank.com adresini ziyaret ettikten sonra, üst menüde yer alan “Bireysel” sekmesi altındaki “Krediler” sayfasına tıklamanız gerekiyor. Sayfanın en alt kısmında 4 bölüm yer alıyor. İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi ve ek hesap. Bunlardan ihtiyacınıza uygun olanı seçip, “Kredi Tutarına Göre” veya “Taksit Tutarına Göre” bir kredi belirleyebilirsiniz. Kredi tutarı veya taksit sayısını girdikten sonra “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak, online başvuru formuna yönlendirilirsiniz. Bu sayfada ise T.C. kimlik numaranız, doğum tarihiniz ve cep telefonu numaranızı girdikten sonra hemen başvuru yapabilirsiniz.

  • QNB Finansbank ihtiyaç kredileri için internetten en fazla 50.000 TL değerinde kredi başvurusu yapabilirsiniz.

  • Taşıt kredileri için en fazla 200.000 TL’lik kredi başvurusu yapabilirsiniz.

  • Konut kredileri için en fazla 1.500.000 TL’lik kredi başvurusu yapabilirsiniz.

SMS ile QNB Finansbank Kredi Başvurusu

Cep telefonu üzerinden SMS uygulamasına giriş yaparak, SMS ile Finansbank kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için yeni bir mesaj oluşturduktan sonra, “T.C. Kimlik No” bilginizi 5030’a göndermeniz gerekiyor. Başvurunuz işleme alındıktan sonra birkaç dakika sonra cep telefonunuza kredi hakkında bildirim gelecektir. Şayet krediniz olumlu değerlendirilirse, kimliğiniz, gelir belgeniz ve adresinizi gösteren bir belge ile birlikte şubelere giderek, kredinizi hemen çekebilirsiniz.

Telefon Bankacılığı ile QNB Finansbank Kredi Başvurusu

İnternetten veya SMS ile kredi başvurusu yapmaktansa, telefon bankacılığı ile Finansbank kredi başvurusu yapmak isterseniz; 0 850 222 0 900 numaralı QNB Finansbank Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz. Çağrı Merkezi görevlisine kredi çekmek istediğinizi belirttikten sonra kredi bölümüne aktarılırsınız. Ardından başvurunuz işleme alınır ve kısa süre içerisinde cep telefonunuza değerlendirme sonucunuz SMS ile bildirilir. Ardından şubelere giderek kredinizi çekebilirsiniz.

Cep Şubesi ile QNB Finansbank Kredi Başvurusu

Bu yöntemi kullanmak için QNB Finansbank müşterisi olmanız gerekiyor. Cep şubesi uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra, T.C. kimlik numaranız ve FinansŞifreniz ile uygulamaya giriş yapın. Ardından “Krediler” menüsünü takip ederek, “Yeni Kredi Başvurusu” yapabilirsiniz. Kredi başvurunu takiben, kredinizi hemen kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Faiz Oranları

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

  • İhtiyaç kredisi türünde 20.000 TL’lik kredi ve 24 ay vade seçeneği ile aylık uygulanacak faiz oranı %1,99’dur. Aylık ödeme tutarı ise bu kredi türü için 1.104 TL’dir.

  • İhtiyaç kredisi türünde 20.000 TL’lik kredi ve 60 ay vade seçeneği ile aylık uygulanacak faiz oranı %1,79’dur. Aylık ödeme tutarı ise bu kredi türü için 596 TL’dir.

Konut Kredisi Faiz Oranları

  • İhtiyaç kredisi türünde 50.000 TL’lik kredi ve 90 ay vade seçeneği ile aylık uygulanacak faiz oranı %2,09’dur. Aylık ödeme tutarı ise bu kredi türü için 1.237 TL’dir.

  • İhtiyaç kredisi türünde 50.000 TL’lik kredi ve 180 ay vade seçeneği ile aylık uygulanacak faiz oranı %2,17’tür. Aylık ödeme tutarı ise bu kredi türü için 1.108 TL’dir.

  • İhtiyaç kredisi türünde 100.000 TL’lik kredi ve 90 ay vade seçeneği ile aylık uygulanacak faiz oranı %2,09’dur. Aylık ödeme tutarı ise bu kredi türü için 2.475 TL’dir.

  • İhtiyaç kredisi türünde 100.000 TL’lik kredi ve 180 ay vade seçeneği ile aylık uygulanacak faiz oranı %2,17’dir. Aylık ödeme tutarı ise bu kredi türü için 2.217 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İş Bankası Kredi Başvurusu

Garanti BBVA Kredi Başvurusu