in

Vakıfbank Kredi Başvurusu

Vakıfbank’ın yapmış olduğu kampanyalı kredi ürünü sayesinde, uygun faiz oranları ile kredi kullanabiliyorsunuz. Kredi ürünlerinden özel sektör çalışanları, kamu personelleri ve emekliler yararlanabiliyor. Vakıfbank kredi başvurusu yapmak için tercih edebileceğiniz birçok yöntem bulunuyor. Vakıfbank şubeleri aracılığı ile kredi başvurusu, SMS ile kredi başvurusu, telefon bankacılığı ile kredi başvurusu, mobil bankacılık ile kredi başvurusu ve internet üzerinden kredi başvurusu, tercih edebileceğiniz yöntemler.

Vakıfbank Kredi Türleri

Bireysel krediler Vakıfbank’la cazip faiz oranlarıyla sunuluyor. Bu kredi türleri şu şekilde listelenebilir:

 • SarıPanjur Ev Kredisi

 • Taşıt Kredileri

 • İhtiyaç Kredisi.

İhtiyaç kredilerinde 4 farklı kredi grubu yer alıyor:

 • İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi

 • Otomobil Rehni Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi

 • Bireysel İşyeri Kredisi

 • Arsa İpoteği Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank Kredi Başvuruları Hangi Kanallardan Nasıl Yapılır?

İnternet Üzerinden Vakıfbank Kredi Başvurusu

Dilediğiniz an, vakifbank.com.tr adresi üzerinden kredi başvurularınızı birkaç kolay adımda, hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Sitenin üst menüsünde yer alan “Bireysel” menüsüne tıkladıktan sonra, “Bireysel Krediler” sekmesini seçmelisiniz. Burada karşınıza kredi türleri çıkacaktır. Yukarıda maddelendirdiğimiz kredi türlerinden, ihtiyacınıza uygun olanı seçip, “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak başvuru formuna yönlendirilirsiniz. Bu formda, T.C. kimlik numaranız, cep telefonu numaranız ve ekranda gösterilen “Onay Kodu” bilgilerini girdikten sonra, “Devam Et” butonuna tıklayarak, başvurunuzu başlatabilirsiniz. Ardından kredi vadesi, kredi miktarı, gelir ve çalışma durumu bilgilerini girdikten sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

SMS ile Vakıfbank Kredi Başvurusu

SMS ile Vakıfbank kredi başvurusu yapmak için telefonunuzun SMS uygulamasına giriş yapın ve yeni metin oluşturun. KREDI yazıp, T.C kimlik numaranızı ve aylık net gelirinizi aralarında boşluk bırakarak ekledikten sonra, 5724’e kısa mesaj gönderin. Birkaç dakika sonra banka tarafından değerlendirilen kredi durumunuz, kayıtlı cep telefonunuza gönderilecektir. Başvurunuz olumlu değerlendirilirse, gelir belgeniz, kimlik kartınız ve ikametgahınızı gösteren bir fatura veya adres kayıt örneği ile şubelerden kredinizi kullanabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı ile Vakıfbank Kredi Başvurusu

İster Vakıfbank müşterisi olun, ister olmayın; dilediğiniz an 0 850 222 0 724 numaralı Vakıfbank Çağrı Merkezi’ni arayarak bireysel kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvuruları için çağrı merkezi görevlisi ile yapacağınız görüşmede, kullanmak istediğiniz kredi türü, vade sayısı ve kredi miktarını belirterek; başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvuru değerlendirme sonucunun ardından şubelere şahsen başvuruda bulunarak kredinizi mesai saatleri içerisinde kullanabilirsiniz.

Mobil Uygulama ile Vakıfbank Kredi Başvurusu

Vakıfbank müşterileri mobil uygulama ile Vakıfbank kredi başvurusu yapabilirler. Bunun için Vakıfbank müşteri numarası veya T.C. kimlik numarası ile birlikte internet bankacılığı şifresini kullanarak mobil uygulamaya giriş yapmalı ve “Krediler” menüsü altında yer alan “Kredi Başvurusu” adımını takip ederek; yeni bir kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru değerlendirme soncunuz, kısa süre içerisinde kayıtlı cep telefonunuza bildirilecektir.

Vakıfbank Kredi Özellikleri

Kampanyalı İhtiyaç Kredisi Özellikleri

 • 3 aylık dönemler ve değişken taksit seçenekleriyle 60 aya kadar vade ile taksitli Vakıfbank kredisi kullanabilirsiniz.

 • Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,89’dan başlamaktadır.

 • Kredi limiti en az 3.000 TL ve en fazla 90.000 TL olabilir.

 • Kredi tutarının binde 5’i kadar kredi tahsis ücreti yansıtılır.

 • Krediler, düzeli ve belgelenebilir gelire sahip olanlar tarafından kullanılabilir.

 • Kredi kullanan kişiler için, kredi dönemi boyunca hayat sigortası yapılır.

 • Teminat karşılığı ihtiyaç kredisi kullanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Enpara Kredi Kartı Nedir, Özellikleri Nelerdir, Nasıl Başvurulur?

Halkbank Kredi Başvurusu