YapıKredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı kullanımı birçok konuda avantajlar sağladığı için gün geçtikçe daha da yaygınlaşıyor. Kredi kartı kullanmanın avantajlarını kısaca şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Güvenlik
  • Pratiklik
  • Maddi Kolaylık

Birçok banka, kendilerine has kredi kartı konsepti oluşturarak müşterilerini elinde tutmak ve onlara çeşitli avantajlar sunmak adına,  kredi kartı kullandırmayı teşvik eder. Bahse konu banka ve kredi kartını kullanmayı avantajlı bulan tüketiciler de kredi kartı başvurusu yaparak bu banka ürününden faydalanabilir. Peki Yapıkredi kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, inceleyelim.

 

YapıKredi Kredi Kartı Çeşitleri

Birçok bankada olduğu gibi YapıKredi Bankası’nda da çeşitli amaçlara hizmet eden kredi kartları bulunmaktadır. Çoğunlukla alışveriş amaçlı olduğu gibi bazen seyahat amaçlı, kimi zaman da gençlere dönük kredi kartı ürünleri de yer almaktadır. Bankanın en çok kullanılan kart ürünü, Yapıkredi World kredi kartıdır. Tüm bankalar açısından bakıldığında da World kart, en çok tercih edilen kredi kartlarından birisidir.

YapıKredi Bankası Kredi Kartı Çeşitleri

 

YapıKredi Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Her banka farklı yollar aracılığıyla kredi kartı başvurusu almaktadır. YapıKredi Bankası kredi kartı başvurusu da aşağıdaki yöntemler kullanılarak yapılabilir.

Başvuru Merkezi Yoluyla Kredi Kartı Başvurusu: YapıKredi Bankası’nın yakın zamanda uygulamaya koyduğu bu sistemle, bankanın internet sitesi üzerinden YapıKredi kredi kartı başvurusu yapılabilir ya da bankadan bilgi almak adına telefonla geri dönüş yapılması istenebilir.

Ayrıntılı bilgi: https://www.yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/kredi-karti-basvurusu

 

Okudunuz Mu?  ICBC Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

SMS Yoluyla YapıKredi Kart Başvurusu: Birçok bankada olduğu gibi Yapıkredi’de de sms yoluyla kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir.

→ Yapıkredi World Kart için;

  • WORLD yazıp bir boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı yazıp 4421’e gönderin.

→ Yapıkredi World Gold Kart için;

  • GOLD yazıp bir boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı yazıp 4421’e gönderin.

→ Yapıkredi Adios Kart için;

  • ADIOS yazıp bir boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı yazıp 4421’e gönderin.

→ Yapıkredi Play Kart için;

  • PLAY yazıp bir boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı yazıp 4421’e gönderin.

 

Gerek kredi kartı gerekse de diğer banka ürünleri ile ilgili en detaylı, doğru ve anlaşılır bilgilere ulaşabilmek için kesinlikle ilgili banka ile telefon bankacılığı ya da bizzat şube üzerinden iletişime geçmeniz en sağlıklı yöntemdir.